Nauczyciele rdzenni (native speakers) języka hiszpańskiego. Uczymy zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane oraz pomagamy zapoznać się z hiszpańską kulturą wraz z jej atrakcjami i wadami, które sprawiają, że jest ona tak interesująca dla osób z innych krajów.

Urozmaicony system nauczania CD, krótkie filmy. Preferujemy lekcje u nas, bo mamy na miejscu wszystkie materiały. Możemy być otwarci na inne rozwiązanie, z małą dopłatą za dojazd. Używamy metod dostosowanych do każdego ucznia. Mogą to być konwersacje, pisanie, gramatyka lub też gruntowne przygotowanie pod kątem egzaminu DELE (oczywiście posiadamy niezbędne materiały).

Stosujemy różne metody, zarówno pod kątem przygotowania do egzaminów DELE, jak i uwzględniając różne potrzeby naszych uczniów.
Uczymy zarówno osoby uczące sie od podstaw, jak i zaawansowane. Wszyscy mogą bardzo skorzystać i przyśpieszyć proces nauki. W cenę wliczone są wszystkie materiały i kserokopie, które indywidualnie przygotowujemy dla każdego ucznia. Posiadamy niezbędne materiały i pomoce naukowe. Język hiszpański jest naszym ojczystym językiem. Posiadamy wysokie kwalifikacje, praktykę oraz doświadczenie w nauce języka. Znamy współczesną rzeczywistość Hiszpanii i Ameryki Południowej, ich realia, styl, nawyki, zwyczaje. Ułatwimy Wam zapoznanie się z realiami Hiszpanii i nauczymy Was autentycznego języka. Lekcje 60-  lub 90-minutowe odbywają się w mieszkaniu ucznia bądź u nas. Indywidualne lub grupowo. Dla początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych.
Formacja lingwistyczna

 

Cennik:

DLA JEDNEGO UCZNIA:
1 godz. zegarowa u nas: 60 zł (może być 2 razy w tygodniu)
(1,5 godz.) u nas: 80 zł, jest to korzystne dla obu stron,

DLA DWÓCH UCZNIÓW NARAZ:
1 godz. zegarowa u nas: 75 zł (może być 2 razy w tygodniu)
2 godz. lekcyjne (1,5 godz.) u nas: 100 zł jest to korzystne dla obu stron.
W przypadku dojazdu do ucznia, jest dopłata zależna od odległości, zarówno dla jednego ucznia jak i dla dwóch.

DLA WIĘKSZYCH GRUP
Do uzgodnienia

 

Podstawowe poziomy nauczania:
(kliknij aby rozwinąć)